MUTLULUK GARANTİLİ HİZMET . . . 

Garden Bella Wedding

Garden Bella Wedding Hakkında

Beykoz’daki Bella Garden Kır Düğünü mekanımızda sizi yeşilliklerin içinde büyülü bir düğün hayaline bekliyoruz. Geniş bir alan üzerine kurulmuş kır bahçemizde çokça davetliyi ağırlayabildiğimiz düğünlere ev sahipliği yapabiliyoruz. Şehrin içinde ama doğanın kollarında bir düğün için zengin paketlerimizi size özel hazırladık. Tüm davet çeşitlerinde tecrübe kazanmış olan ekibimizle, düğün gecenizi ilk anından son saniyesine kadar birlikte planlıyoruz.

Davet Alanları

Çim zeminli ve ağaçlarla çevrili bahçemizde 600 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyoruz. Loca alanımız ve her açıdan görülebilen müzik ve eğlenceye ayırdığımız ahşap bir pistimiz bulunuyor. Bahçeye hakim olan nikah alanımızla misafirleriniz gecenin o en tatlı evet kelimesini asla kaçırmıyor. Kır bahçemizdeki tüm göz alıcı peyzaj düzenlememize ve mimari detaylarımıza bayılacaksınız.

Dekorasyon

Bella Garden Kır Düğünü alanımızı ahşap ve vintage konseptle dekore ediyoruz. Ziyafet ve kokteyl oturma düzenini beraber planlıyoruz. Kır düğünlerimizdeki vintage ışık kombinasyonlarımız düğününüze büyüleyici bir hava katıyor. Dilerseniz tüm davetlilerin görebileceği bir platformda yer alan nikah masanızı şık ahşap objeler, uçuşan tüller ve makromeler eşliğinde hazırlayabiliyoruz.

Hizmetler

Düğün paketlerimizin zengin içerikleri karşılama, yemek servisi, profesyonel ses ve sahne hizmeti, program organizasyonu ve koordinasyonunu kapsıyor. Ayrıca ücretsiz otopark hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Gelin odamızda dinlenebilir, organizasyon sorumlumuzdan destek alabilirsiniz. Fotoğraf alanımızı size özel hazırlıyoruz. Hava koşullarındaki olası değişimlere karşı tüm önlemlerimizi alarak düğün gecenizi keyifle geçirmenizi sağlıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Dışarıdan catering firması almak yerine misafirlerimizi kendi mutfağımızda hazırladığımız menülerimizle ağırlıyoruz. Serpme ikramlarımız ve limonata barımız çiftlerimizin en çok tercih ettiği yiyecek hizmetlerimiz. Kokteyl, beyaz et, kırmızı et, ordövr tabakları ve kişiye özel seçenekli menülerimize menü tadımında birlikte karar veriyoruz. Minik misafirlerimize özel menülerimizi de değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz menülerde değişiklik de yapabilirsiniz.

Bella Garden Kır Düğünü Polonezköy’de %100 doğal bir ortam üzerine kurulu bahçemizde hayalinizdeki kır düğününü planlamak için geç kalmayın! Yıldızların altında, yeşillikler içinde ve renkli bir gecede yeni hayatınıza adım atmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Menülerimizdeki kampanyalarımız ve detaylı bilgi için ücretsiz formumuzu da doldurabilirsiniz. Hayallerinizi ertelemeyin!

 

 

MEKAN TANITIM

MEKANIN GİRİŞ

ilgili görseldeki gibi süslenir , misafirleriniz kırmızı halı üzeriinde mekana giriş sağlar.

Bir hostesimiz badem şekeri  ve kolonya ile misafirlerinizi karşılar.

BİSTRO  İKRAMLARIMIZ

Misafirleriniz yerlerine oturmadan önce mekan giriş bölümünde bistro masalarda tadımlık ikramlarımızdan atıştırabilirler.

   LİMONATA BAR 

 Misafiirlerniz limonata     barımızdan dilediği gibi taze   yapılmış limonatalarından   içebilirler.

Nikah Seronomi Alanı

U düzen oluşturulur , ayakta kilise düzeni bir seronomi yapılr Misafirleriniz bistro masalar etrafında hem ikramlarını atıştırabilir hemde nikah seronomisini izleyebilir

Düğün Yapılan Alanı

Tamamen Doğan çim ve ağaçları çevreleyen bir mekan yuvarlak masalar ve arkadaş masaları ile beraber çember çizilerek masa düzeni kurulur, yağmur vs durumlar için dev şemsiyeler mevcut.

Örnek Masa

Masalarımız 10 ' ar kişilik , çam suplaları , hasır runner ve bağlamaları ile şık bir konsept.