Kuğu Kına Evi

Kuğu Kına Evi Hakkında

Kuğu Kına Evi İstanbul, Ümraniye kına mekanları arasında yer alıyor. Kapalı alanımızda istediğiniz mevsimde kına gecenizi veya bekarlığa veda partinizi düzenleyebilirsiniz. Aileniz ve yakın arkadaşlarınızla beraber eğlenceli bir kına gecesi geçirmek için Kuğu Kına Evi’nin geniş davet alanını kullanabilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakası’nda profesyonel bir ekiple çalışmak istiyorsanız sizi Bosna Bulvarı’nda bekliyoruz.

Davet Alanları
Kına evimizde 1 adet kapalı davet alanımızla hizmet veriyoruz. Kına veya bekarlığa veda eğlencesi için uzun bir davetli listesi hazırladıysanız ferah alanıyla mekanımızı tercih edebilirsiniz. Kapalı davet alanımızda 300 ila 400 kişilik kına gecesi veya bekarlığa veda partilerine ev sahipliği yapıyoruz. Mekanımızın öne çıkan özellikleri arasında yüksek tavanlı mimarisi de yer alıyor.

Dekorasyon
Kuğu Kına Evi Ümraniye’de kapalı alanımızı kına konseptine uygun bir şekilde dekore ediyoruz. Oldukça şık bir dekorasyona sahip olan mekanımızda ağırlıklı olarak kına gecelerine çok yakışan kırmızı ve siyah renkleri kullandık. Dört bir yanı siyah ve kırmızı perdelerle kaplı olan kapalı davet alanımızda modern ve geleneksel detayları aynı anda görebilirsiniz.

Kına tahtını salonumuzdaki özel, etrafı kapalı platforma kuruyoruz. Kına tahtınızın arkasını kırmızı kumaşlarla süslüyor, etrafını yüksek mumlarla dekore ediyoruz. Kına tahtının üstünde yer alan ışıklandırmalarımız da tahtın salonun her noktasından görülmesini sağlıyor. Yuvarlak veya uzun masalarımız ve napolyon model sandalyelerimizle de oturma düzenini hazırlıyoruz. Masa üstlerini altın detaylı, aynalı suplalar ve gül gibi çiçeklerle süslüyoruz.

Hizmetler
Kına gecesi ve bekarlığa veda partisi için bindallı veya kaftan temin ediyor, her şeyin konsepte uygun olmasını sağlıyoruz. Ayrıca hint kınası ve mum gibi detayları da mekanımızdan kiralayabilirsiniz. Kına gecesi için gerekli süslemeleri yapıyor, eğlenceli bir organizasyon için kına müziği yayını yapıyoruz. Dilerseniz oryantal, semazen veya davul gibi gösterileri de mekanımıza getirebilirsiniz.

Kuğu Kına Evi’ne özel araçlar veya toplu taşıma alternatifleriyle kolayca ulaşabilirsiniz. Kına konseptinin kullanıldığı, geniş kapasiteli davet alanımıza tüm sevdiklerinizi davet edebilirsiniz. İstanbul kına mekanları içinde yer alan Kuğu Kına Evi hakkında detaylı bilgi almak ve fiyat teklifi istemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yan tarafta görebileceğiniz fiyat teklifi formunu doldurarak da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kuğu Kına Evi Özellikler

Aksesuar Kiralama;

Hayır

Adresimiz

Adres:
Tantavi Mahallesi Bosna Bulvarı No:48 Ümraniye/İstanbul

Ücretsiz fiyat teklifi al!