Mafsel Ömerli

Mafsel Ömerli Hakkında

2023 yılında faaliyet göstermeye başlayan çiçeği burnunda işletmemiz Mafsel Ömerli olarak, en güzel gününüzü yeşillikler arasında kusursuz bir şekilde gerçekleştirmeniz için elimizden geleni ardımıza koymadan çalışıyoruz. Orman manzaralı tesisimiz, yüksek kalitede hizmetleriyle hayallerinizi süsleyen o günü ayaklarınıza getiriyor. İstanbul Anadolu kır düğünü mekanları arasında yer alan işletmemizi en güzel gününüz için tercih etmekten oldukça memnun kalacaksınız!

Davet Alanları
700 kişilik açık alanımız ve 150 kişilik kapasitedeki kapalı alanlarımızla uzun davetli listesine sahip çiftlerimiz için biçilmiş kaftan bir davet alanı oluşturuyoruz. Gelin ve damat adaylarımız davet alanımızda misafirlerini rahat rahat ağırlayacak ve eğlenceli anlarında diledikleri gibi hareket edebilecekler. Konforlu ve rahat bir gün geçirmeniz için oturma düzenimizi en güzel şekilde ayarlıyor, oldukça geniş bir alanda en güzel etkinlikleri gerçekleştiriyoruz.

Dekorasyon
İstanbul Anadolu yakası kır düğünü mekanları listesinde dekorasyonumuz sayesinde her geçen gün daha da yükseklere çıkıyor, modern tasarımlar ile kendimizi yenilemeye özen gösteriyoruz. Oturma düzenimizi yuvarlak ya da dikdörtgen davet masalarımız, demo masalarımız, napolyon veya tiffany model sandalyelerimiz ile kurarak davetlilerinizi ağırlayacağınız şık bir ortam yaratıyoruz. Otantik bir süsleme tercih ettiğimiz mekanımızı romantik konseptlerle süslüyoruz.

Hizmetler
Çiftlerimiz hak ettikleri şekilde her şeyin en iyisine kavuşsunlar diye hizmet yelpazemizi geniş tutuyoruz. Düğününüzde geçireceğiniz eğlenceli anları ses ve ışık sistemlerimiz, canlı müziğimizle daha kaliteli bir hale getiriyor, havalandırma ve elektrik sistemlerimizle kesintisiz bir etkinliği garanti ediyoruz. Otoparkımızdan alanımıza giriş yapıp, hizmetlerinden faydalanabilir, daha sonra gelin odasında dilediğiniz gibi hazırlanabilirsiniz. Çocuklu davetlileriniz ise etkinliğiniz esnasında çocuklara özel alanımızdan faydalanabilirler.

Yiyecek / İçecek
Önceden tadım ve değişiklik sağlayabileceğiniz menülerimizi yemek ve kokteyl menüsü olarak ikiye ayırıyoruz;

● Yemek Menü: Başlangıç, ara sıcak, ana yemek ya da menü tabağı şeklinde gerçekleştirilen serviste kırmızı et, beyaz et veya köfte ikramı.
● Kokteyl Menü: Kişiye özel tabak hazırlama imkanı bulunsa da her masaya cips ve çerez tabağı servisi yapılıyor. Menü; su böreği, poğaça, pizza, amerikan salatası, çiğ köfte, dondurmalı pasta ve meyve ikramından oluşuyor.
● Meşrubatlar litreler halinde servis ediliyor, limitsiz bir şekilde soft içecek ikramı yapılıyor.

Değerli çiftlerimizin en güzel anlarına yeşillikler içindeki mekanımızda eşlik ediyor, İstanbul kır düğün mekanı uygun fiyat arayışlarına erken rezervasyonlarda ödeme kolaylıklarımızla şahane çözümler üretiyoruz. Enfes menülerimizle harika yemek servisleri gerçekleştiriyor, zengin hizmetlerimizle kusursuz bir gün geçirdiğinizden emin oluyoruz. İşletmemiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için telefon numaramızdan bizimle iletişimi geçebilir veya “Ücretsiz Teklif Al” formumuzdan faydalanabilirsiniz.

Yeşil Nesil Garden Özellikler

Olanaklar;

Yemek servisi
Menüde değişiklik
Işık, ses ve sahne hizmeti

Hazırlık odası
Organizasyon sorumlusu
Organizasyon firması getirme

Fiziksel Özellikler;

Çim alan
Orman içinde
Teras

Bahçe
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem

Manzara;

Doğa manzaralı

Orman manzaralı

Adresimiz

Adres:
Koçullu, Alemdağ Şile Yolu no:156 D:a7, 34799 Çekmeköy/İstanbul

Ücretsiz fiyat teklifi al!