Talia Garden

Talia Garden Hakkında

2005 yılında Kavacık’ta düğünlerinize ev sahipliği yapmaya başlayarak sektöre dahil olan işletmemiz halihazırda Beykoz ormanları içerisinde yeşillikler eşliğinde, şehrin yoğunluğundan uzak bir konumda hizmet vermeye devam ediyor. Talia Garden Kır Bahçesi sunduğu geniş davet alanlarının yanında fotoğraf platosuyla da dikkatleri üzerine toplayan, tercih edilirliği artan bir mekan olarak karşınıza çıkıyor. Hem güzel bir düğün hem de rustik bir ambiyansta gerçekleşmesini istediğiniz fotoğraf çekimleri için en doğru adresiz.

Davet Alanları
Talia Garden Beykoz açık ve kapalı alan alternatifleriyle kır ya da salon düğünü isteyen çiftlere sesleniyor;

●Kır Bahçesi: Havuz başı düğün imkanı da veren bahçemiz yemekli düğünlerinizde 750 kişinin, kokteyl düzeninde 1.000 kişinin misafir edilebileceği kapasiteye sahip.

●Kapalı Alan: Dört mevsim düğün, nişan, kına gibi birçok davet yapabileceğiniz salonumuzda 400 ila 500 katılımcının bulunacağı organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Dekorasyon
Rustik tarza ait dokunuşlar göreceğiniz zarif ve samimi bir dekorasyonla bahçemizi şekillendiriyoruz. Beyaz tifanny sandalyelerimiz, beyaz yuvarlak ve ahşap dikdörtgen masalarımızın bahçemizdeki yerini almasının ardından sandalyelerimiz dilerseniz hasır kumaşlar veya renkli tüllerle süsleniyor; masalarımız metal suplalar, minimalist cam vazolar ve renkli çiçeklerle hareketlendiriliyor. Giriş yolumuza LED ışıklar, perdeler, çiçeklerle süslenen beyaz sütunlardan meydana geliyor.

Hizmetler
Bahçemizde yağmurlu hava koşullarına önlem olarak üstü kapalı alanlar oluşturduğumuzu söyleyerek bu konudaki kaygılarınızı en aza indirelim. Yemekli düğün planı yapan çiftlerimizin hazırladığımız zengin menülerden memnun kalacaklarına eminiz, çiftlerimiz menülerimiz hakkında tavsiyelerini dile getirebilir. Fotoğrafçılarımızın yakaladığı anlamlı kareler ve videolarla adeta o anları tekrar tekrar yaşama fırsatınız olacak. İşletmemizin organizatörleriyle ya da kendi tercihiniz olan organizasyon firmalarıyla ortak çalışma yürütebilirsiniz.

Doğanın tam göbeğinde, eşsiz orman manzarası içinde dünya evine girmek isteyen gelin damatlarımız Talia Garden düğünlerinin natürel atmosferinde sevdikleriyle buluşmayı tercih edebilir. Sadece manzarası ve konumuyla değil profesyonel çalışan kadrosu, kaliteli hizmet içerikleri, içtenliğiyle de konuklarının gönlünü fetheden işletmemizde özel günlerinizin ortağı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Hayalinizdeki kır düğününün gerçek olmasını istiyorsanız iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yeşil Nesil Garden Özellikler

Olanaklar;

Yemek servisi
Menüde değişiklik
Işık, ses ve sahne hizmeti

Hazırlık Odası
Organizasyon sorumlusu
Organizasyon firması getirme

Fiziksel Özellikler;

Açılır kapanır tavan
Çim alan
Orman içinde

Bahçe
Havuz Başı
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem

Manzara;

Doğa manzaralı

Orman manzaralı

Adresimiz

Adres:
Cumhuriyet Mah. Beykoz Cd. No: 3 / 1 Cumhuriyetköy

Nasıl gelinir?
Polonezköyün bitişi Cumhuriyet köy girişindeyiz

Ücretsiz fiyat teklifi al!